MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8031343
nr 803 1343
Vitrinskåp
England, intarsia, mahogny, bredd: 106, djup: 51, längd: 215
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:29:46
22/1 23:49:34